ET
close×
menu
0

Ostukorvis ei ole tooteid.

PouchEurope keskendub püstiseisvate kottide ja lamineeritud pakendite turustamisele Eestis ja Euroopas. Meie klientideks on enam kui 100+ innovatiivset ettevõtet, mille hulka kuuluvad ka mõned Euroopa kõige kiiremini kasvavad kaubamärgid.

Tänapäeva tarbimisühiskonnas on väga oluline roll brändi ja tootepakendi kuvandil. Töötame selle nimel, et leida klientidele uuenduslike lahendusi, mis aitab brändidel välja paista ka rahvusvahelistel turgudel.

Meie lubadus

PouchEurope on usaldusväärne partner nii startup’idele kui tuntud brändidele üle Euroopa. Väärtustame oma kliente ja täidame võetud kohustusi. Oleme avatud ja ausad nii klientide kui koostööpartnerite suhtes.

Meie meeskond

Kõik seda ütlevad, kuid meie puhul on see tõsi: meie meeskond on meie edu saladus. Iga PouchEurope liige on isemoodi eriline, kuid meeskonnana loome just selle täiusliku terviku, kus igapäevaselt on hea ja tore töötada.

Meie vibe

PouchEurope’s loome pakendimaagiat, iga päev. Unistame loovatest lahendustest ja teostame neid – koos huvitavate ja omanäoliste klientidega.

Meie olemus

Meie senine edu on õpetanud, et areng seisneb pühendumuses ning pidevas tahtejõus leida uusi teid ning võimalusi. Vaid nii on võimalik viia pöörased ideed ellu.